سیستم  پرسش و پاسخ
پرسشهاي متداول داوطلبان
طرح سؤال جديد
داوطلب گرامي،
ابتدا پرسش هاي متداول را ملاحظه نماييد، در صورتي که سوال شما در فهرست پرسش هاي متداول موجود نبود، سوال خود را در اين قسمت مطرح نماييد.

پرسش های متداول
بخش مورد نظر:
 


 • منظور از کد CVV2 چیست؟
   کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.

 • کارت عابر بانک من جزو درگاه های خرید کارت اعتباری ثبت نام نیست چگونه می توانم اقدام به خرید کارت ثبت نام نمایم؟
   از کلیه کارت های عضو سیستم شتاب (مانند بانک های پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، ملی، پاسارگاد ،صادرات، تجارت و ...) می توانید جهت خرید کارت اعتباری ثبت نام استفاده نمایید. تنها کافی است یکی از درگاههای پرداخت بانک ملی، ملت،پارسیان، پاسارگاد را به دلخواه انتخاب نمایید و پس از ورود به صفحه بانک، در فیلدهای مربوطه اطلاعات کارت خود را وارد نمایید.

 • پس از پرداخت پول در بانک، ارتباط من با سیستم خرید قطع شد و من موفق به دریافت کارت اعتباری ثبت نام نشدم. حال چه کاری باید انجام دهم؟
   در صورتی که ایمیل و موبایل خود را هنگام خرید وارد کرده باشید، اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام به ایمیل شما ارسال و به تلفن همراه شما پیامک می شود. اگرپیامک و یا ایمیل ارسال نشد موجودی حساب خود را چک کنید. در صورتی که مبلغی از حساب شما کسر شده باشد، پس از 48 ساعت پول به حساب شما برمی گردد در صورت برنگشتن مبلغ مورد نظر به حسابتان ،جهت پیگیری تراکنش با شماره تلفن 02188510314 تماس بگیرید.


 • در صفحه ورود اطلاعات پس از چند تلاش جهت تایید و ادامه با پیغام "لطفا به عبارت داخل کادر تصویر دقت نمایید." مواجه می شوم؟
  در صورتی که با این مشکل مواجه شده اید برای مرورگر های IE از منوی Tools گزینهInternet Option را انتخاب کنید و مطابق شکل زير در Privacy tab قسمت Select the setting for the internet zone را در حالت Minimum قرارداده وAccept all cookie را انتخاب کنید.  


 • فرآیند خرید الکترونیکی کارت اعتباری ثبت نام چگونه انجام می شود؟
    با ورود به سیستم خرید الکترونیکی، می توانید راهنمای فرآیند خرید را از منوی بالای صفحه  مشاهده و دنبال کنید.

 • اطلاعات کارت اعتباری که به صورت اینترنتی خریداری شده را گم کرده ام؟ چگونه می توانم اطلاعات کارتم را بدست آورم؟
   با ورود به "سیستم فروش اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی" از منوی بالای صفحه گزینه "بازیابی کارت" را انتخاب نمایید. سپس با وارد کردن نام، نام خانوادگی و کد سفارش می توانید اقدام به بازیابی اطلاعات کارت اعتباری ثبت نام نمایید.

 • من اشتباها کارت اعتباری ثبت نام خریده ام آیا امکان پس دادن کارت وجود دارد؟
   خیر، در این سیستم به هیچ وجه امکان عودت کارت اعتباری ثبت نام وجود ندارد.

 • آیا با کارت نقدی اشخاص دیگر (پدر، مادر، برادر و ...) می توان کارت اعتباری برای شخص دیگری خریداری کرد؟
   بله. با هر کارت عضو شتاب می توان خرید الکترونیکی کارت ثبت نام را انجام داد و لزوما کارت نباید متعلق به داوطلب باشد.

 • آیا می توان با کارت عضو شتاب بیش از یک خرید الکترونیکی کارت ثبت نام انجام داد؟
  بله . برای خرید هر کارت اعتباری ثبت نام،  باید فرآیند خرید تکرار شود.

 • بعد از صفحه پیش نمایش و هنگامی که می خواهم به صفحه بانک وارد شوم با پیغام خطا مواجه می شوم و به صفحه بانک نمی روم.
  در صورتی که از مرورگر اینترنت اکسپلور استفاده می کنید و با پیغام زیر مواجه می شوید، روی لینک Continue to this website کلیک کنید.  اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می کنید و با پیغام زیر مواجه می شوید، ابتدا گزینه I Understand the Risks را انتخاب نمایید.  سپس روی دکمه Add Exception... کلیک کنید.  در پنجره ای که باز می شود ابتدا روی دکمه Get Certificate و سپس روی دکمه Confirm Security Exception کلیک کنید.  و در نهایت روی دکمه Resend کلیک کنید.
 •    تمام حقوق محفوظ و متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی می باشد. طراحی و پشتیبانی: شركت افرانت